Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg nagyon kényes és...

Tényleg nagyon kényes és egyáltalán nem bírja a strapát az alufelni? Most lett először alufelnim, és sok rosszat hallottam róla.

Figyelt kérdés
Pl. hogy belemegyek véletlen egy kátyúba és elreped stb.

2015. okt. 15. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
És mi ez a sok rossz??Meg honnan hallottal rola?!?!Mert amúgy mit gondolsz,ha belemész egy kátyúba a lemezfelninek semmi baja nem lesz?!
2015. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez is egy olyan urban legend mint sok más. Onnan ered, hogy alufelnin általában vékonyabb gumi van, így értelemszerűen könnyebben sérül. De ha ugyanolyan gumi lenne az acélfelnin az sem bírná számottevően jobban.

Alufelninél a padkázás a veszélyes, mert megkarcolódik a felülete és ronda lesz

2015. okt. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút hülyeség. Nekem például télen is 18-as alufelni van fent nagyon peres gumival, így használom évek óta. Mondták hogy hülye vagyok, de semmi baja nem lett a felninek, csak centírozni kell évente egyszer és ennyi. Pedig rossz utakon is járok gyakran.
2015. okt. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem nemcsak hogy alufelni, de polirozott alufelni van a kocsin, nagyon vaganyul nez ki

egyszer padkaztam, azota is szivom a fogam, mert csunya lett, de allitolag lehet nagyon szepen javittatni csak nincs ra idom

5 eve nyuzom vele a vasat, eddig semmi baja

2015. okt. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!