Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az mitől lehet, hogy jobban...

Az mitől lehet, hogy jobban szeretek úton lenni, mint megérkezni a célba?

Figyelt kérdés
Egy utazás Görögbe pl. nagyobb élmény, mint az ott eltöltött hét. Ez miért van? Lassan pedig már 10 éve vezetek.
2015. okt. 13. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de szerintem a pszicológia kategóriába (ha van ilyen?!) írd ki ezt a kérdést, ott talán többen fognak tudni válaszolni
2015. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dehogy pszichológia. Én is pont ilyen vagyok, akármilyen király helyen vagyok, azért gondolatban már mindig bennem van, hogy nemsokára indulunk. És nálam ez 650 ezer km után van. Érdekes, hogy 20 óra vezetés után is még sokszor úgy érzem, mennék még egy kicsit. Nem pszichológia, egyszerűen mindenkinek van egy olyan tevékenysége, amit nagyon szeret, nekünk ez a vezetés.
2015. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!