Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hangszórót ajánlanátok...

Milyen hangszórót ajánlanátok a kocsinkba?

Figyelt kérdés
306-os Peugeot-ba kellene nekem 2 hangszóró a kalaptartóba. Alpine ute-81r-es fejegység van a kocsiba, ehhez szeretnék valami hangszórót választani, sajnos a kalaptartót már valaki kifaragta, így vagy egy 18-20 centis kör hangszóró vagy nagyovál mindenképpen kell bele. Mit lenne érdemes venni bele?

2015. okt. 4. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Erröl lenne szó ha igaz

GyártóAlpine

Kategória

Multimédiás fejegység

Multimédia lejátszás

AAC, MP3, WMA

Zenei teljesítmény

4 x 50 W

Lejátszható formátumok MP3, USB

Rádió RDS

CD/DVD/MD váltó vezérlés

nincs

Távirányító van

Előlap Levehető

Kijelző

LED kijelző fehér háttér világítással

Gombsor megvilágítászöld

Extrák

AUX bemenet, ID3 cimke megjelenítés, iPod közvetlen vezérlés , USB bemenet, Változtatható színű gombvilágítás

Az a kérdés mennyi pénzt szánnál rá??

A leírás szerint 4 x 50 W ladásra képes, fogadjuk el hogy

valóban igy van és nem szépített a gyártó :)) akkor

ehhez igazodva kell választani 2 hangszórót teljesitménybe és méretbe is ugye ami belefér az adott helyre.

2015. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, ez eddig jó. :)

márkailag gondoltam a hangszórók típusát. :) esetleg legyen alpine? vagy elég az mnc?

2015. okt. 4. 19:24
 3/3 A kérdező kommentje:

jaj az ár lemaradt...

hát ez is kérdés... MNC 37669 PumpKing-et is néztem, de JVC és JBL márkájúakat 17-20 körül. 20 a plafon amit most belefektetnék.

2015. okt. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!