Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak jó választás...

Első autónak jó választás lenne a mazda 6?

Figyelt kérdés

Igazából úgy lenne első autóm, ami a nevemen van, tényleg az enyém, régen egy családi 18 éves passattal jártam, most meg céges autóval (sprinter) veretem, tehát már vagy 100 ezer km-t vezettem már


egyébként 2007-es 143LE


2015. okt. 2. 12:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó.
2015. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Benzinest vegyél. A diesel a gázolajt képes belekeverni a motorolajba, ezáltal megnő az olajszint is és számos problémát okoz. Volt rá visszahívás is, de ezzel - szerintem - csak a valószínűségét tudták valamilyen szinten csökkenteni, illetve próbál figyelmeztetni, ha felhígult a motorolaj.
2015. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Csak tudnám minek kell mindenkinek első autónak 140+ lóerős prémiumszedán, hogy egyedül furikázzon vele.


Én német párti vagyok, de nyilván egy Mazda 6 nem rossz választás

2015. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3


Ha másodiknak veszi az úgy már jó? Tehát az elméleted szerint, ha most megveszi, hosszútávra, egy minőségi autót, akkor az értelmetlen, felesleges, pénzkidobás. De ha vesz egy ladát, használja egy hétig, majd továbbadja, és akkor veszi meg a Mazdát, úgy már rendben van?

Nem kezdőjogsis ahogy olvashatod, gondolom nem apuci tolja alá, hogy lemenjen vele a térre. Akkor most amúgy is BMW lenne a kérdésben. Én azt mondom teljesen korrekt választás.

2015. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tomcatters ***** válasza:
Mazds 6 elsőre tökéletes... én is inkabb benzinest vennék ahogy írták előttem:)
2015. okt. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De, nyilván egy hét után lecseréli a Ladát egy S8-ra (mert akkor már másodiknak lehet rajoskodni) az tök rendben van. Nem gondoltam, hogy ezt így ki lehet forgatni. Vagy inkább arra van ingerenciája valakinek
2015. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen, nem kezdőjogsis vagyok, németben dolgozom, ez volt a fő cél, hogy legyen otthonra egy saját gépem, még az octavia jött számításba, de vmiért a mazda jobban megfogott
2015. okt. 2. 13:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Jók a Mazdák, mostanában igyekeznek a használt autó behozatali lista éle felé, főleg a 6-os széria első évjáratai. Az eggyel ezelőtti 6-os még annál is jobb. Nem sok problémád lesz vele.

Szép autó mindegyik 6-os, lehet mutogatni, jó, biztonságos, nagyon tágas.

2015. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!