Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HELLPPP! Nagyon fontos!...

Csendi01 kérdése:

HELLPPP! Nagyon fontos! Holnap mennem kell kreszböl vizsgáznom Miskolcra de nem tudom, hogy hol van. Ugy Hallottam, hogy tégla épület? Pontos cím kellene!

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
József Attila és a Zielinsky Szilárd u. sarkán van az NKH, oda menj.
2015. szept. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: József Attila út 20., de a bejárat a Zielinsky felől van
2015. szept. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól emlékszem az épületnek ezen az oldalán van a vizsgaközpont bejárata:

[link]

2015. szept. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

"Holnap mennem kell kreszböl vizsgáznom Miskolcra de nem tudom, hogy hol van." Nekem a térkép azonnal megmutatta a kisebbségiek, a vidékről beköltözött jobbágyok, a faragatlan munkásosztály és az ország legcsúnyább embereinek a fővárosának, Miskolcnak a helyét.

"Ugy Hallottam, hogy tégla épület?"

Nem, mint olvastad, egy város.

"Pontos cím kellene!"

Ez aztán a kérdő mondat. Hogyhogy nem ismered a címet? Nem mondta el az oktató?

2015. szept. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, ezen meglepődtem én is. Mármint nem azon, hogy nem mondta el az oktató, hanem nincs egy csoporttárs sem akit fel tudnál hívni?! És aki ennél a résznél figyelt. :)

Mi haverkodtunk az ilyen tanfolyamokon, számot is cseréltünk és segítettünk a másiknak.

2015. okt. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!