Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW-t vagy Opelt vegyek? A VW...

VW-t vagy Opelt vegyek? A VW jobb és megbízhatóbb annyival, vagy csak a márkát fizetjük meg?

Figyelt kérdés
Használban mindegyik volt, de most újban gondolkodok, érdekelne hogy hogyis van ez, mert hallani ezt azt.

2015. szept. 24. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A VW megbízhatóbb?Te sem nézed a híreket.
2015. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

TV-m nincs, de neten olvasom, és hallgatok rádiót.

Azért kérdezem, mert sokan ennekellenére az egekbe emelik a VW-t, mások meg azt mondják többet van szervizben mint használatban. A rokonságban új opel volt, ami most 200 felett jár már, most kellett kicsit már pucolgatni ezt-azt.

De mostani VW-t csak cégesautóként ismerek.

2015. szept. 24. 18:35
 3/7 anonim válasza:
46%
VW jobb.
2015. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miben?
2015. szept. 24. 18:50
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

1-es

Miért, te mit hallottál a hírekben a VW minőségéről? Mert én semmi rosszat.

Nem tudom milyen típusok érdekelnek, tudnék mesélni reggelig hogy miben jobb a VW, de tessék, itt egy teszt.

[link]

2015. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akinek Opelje van, az azt isteníti, akinek VW-je, az meg azt.

Én mindig a népítéletet szoktam olvasgatni, a tulajok miket írnak a saját autójukról.

Nekem Opeljeim voltak, régebben gondoltam váltok VW-re, de amiket írtak a Golf III-ról, egyből letettem róla. Meg a szerelőm is szidta.

Inkább Audit vegyél a VW helyett, motor ugyanaz, de az összeszerelés lényegesen jobb, meg a kaszni is.

2015. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 25. 19:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!