Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten lenagyobb autos...

Budapesten lenagyobb autos tuning uzlet?

Figyelt kérdés

Google-be nem talaltam sajnos az automhoz valo hatso tuningos LED lapakat, Nissan Almera 1.5 sedan 2004 az auto,


hova menyek ahol bisztossan talalok hozza valot ? akar rendeles kulfoldrol ? valami otlet ?



2015. szept. 22. 00:35
1 2
 11/12 Beviz Elek ***** válasza:

Ha jól sejtem, ez egy átalakított és lesötétìtett hátsó lámpa. Olvasd el a kommenteket/ìrj a feltöltőnek, valószínűleg az lesz. Ilyen stílusúval nem találkoztam még...


A Nissan ezen típusai nem kifejezetten boyracer tuningautók, tehát ne várj olyan választékot mint egy Golf III vagy egy Civic esetében.


Jdm cuccokat keress, ill találni 1-2 német webshopot, de sok esetben a kézügyességen múlik a dolog.


1. Nézd meg hogy az Almerádat máshol milyen néven gyártották, az alapján is kereshetsz. (Wiki pl)

2. Írd be google-be pl hogy Almera N16 GTI, nézd a tuningoltakat, onnan eljutsz webshopokhoz és Almerás clubokhoz. Nem csak te akarod feltuningolni, találsz majd valamit...


Kezdésnek èrdeklődhetsz magyar oldalakon is (nissanfanclub.hu), hátha tud valaki valamit

2015. szept. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolson!! koszonom szepen !!


Mindenkit is :)

2015. szept. 22. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!