Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segítség! Minden álmom egy...

Segítség! Minden álmom egy 1969 Ford Mustang Boss 302 es. Én 180 cm magas vagyok szerintetek beleférek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Én soha az életbe nem fogom megérteni a magadfajta embereket. Jó, régi, legendás, meg kuriózum, de mai szemmel nézve ezek kib*aszott fapados autók. Olyan mintha egy ladát vezetnél, max jobban húz a motor...
2015. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos rossz hírem van: nem.


[link]

2015. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

#1-es válaszoló, teljes mértékben egyet értek veled.


Ráadásul még az ilyen régi unikum autók árban is verik a legtöbb mai komfortos modern autókat.


Valamelyik nap láttam egy ezer éves Mercedes-t talán SL vagy SLC volt a lényeg, hogy olyan 80-as évekbeli volt, amúgy frankón nézett ki kívülről, de akkor is ha nem is motorilag de komfortérzetre egy elavult valami.


Akkor gyorsan rákerestem mennyi most egy ilyen a hahu-n és abból az árból már egy újszerű prémium autó kijött volna.

2015. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valami dedós kérdés? Láttál már amerikai autót élőben? Ezek nem Subaru Libero stílusban épültek és épülnek ma sem. Valamikor a 80-as évek elején volt szerencsém kipróbálni egy ilyet és a 176 centimmel kicsinek éreztem magam benne. Persze ehhez hozzátett egy kicsit a körülöttem dübörgő ménes is :)
2015. szept. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a magasságod lesz a fő probléma.
2015. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább vezetném a régi fapados 1.8-as scirocco-at mint ezt a mai műanyagot amivel most járkálok. Mindene strapabíróbb volt.
2017. szept. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!