Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyertyát ajánlotok az...

Milyen gyertyát ajánlotok az autóba? ( többi lent )?

Figyelt kérdés
Tudom sokan írnátok azt hogy vett ki a gyertyát nézd meg milyen van benne és vedd meg azt. Ezzel csak annyi bökkenője van hogy 3 különböző gyertya van vagyis márka ügyileg. E miatt is nem tudom hogy melyik lenne az ideális neki. Ill. olvastam valahol olyat hogy 1 és 2 polusu vagy valami ilyesmi. Főkként erre vagyok kíváncsi hogy milyen illene egy opel vectra b 1.6 16V benzin (96) autóba? autoalkatreszek.hu oldalról rendelném de ott van vagy 9 fajta... :/ kérlek segítsetek! Előre is köszönöm! :)

2015. szept. 10. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden gyártó más számokkal jelöli a gyertyáit. konkrét márkát nem írtál (Bosch,NGK,Marelli,Champion...) mindegyik gyártónak több típusa is jó lehet az autódba. a pólusokat meg hagyd a francba,úgyis csak egy szikrát fog adni akárhány testelektróda van rajta.
2015. szept. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ha jól értem azt kérded hogy milyet akarok hát Bosch-ot akarok bele tenni. AZ hogy most milyen van benne azt meg nem mondom hirtelen fejből... :/
2015. szept. 10. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!