Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cirka mennyibe kerül a B...

Cirka mennyibe kerül a B jogsi (ha mindenből átmegy a pali)?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Kb. 120-150k. Ha elsőre sikerül minden, nem kellenek pótórák, stb.
2015. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 200.000 Ft volt, májusban vizsgáztam le, vettem 10 plusz órát és egyszer forgalmi vizsgán elkapáltak.

Ha nem vettem volna plusz órát és nem is buktam volna meg, akkor kb. 160.000 Ft-ból meglett volna.

De idén már ugye sok iskola árat is emelt, plusz ugye ahány iskola, ahány oktató, annyi fajta árkülönbség.

2015. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annál az autósiskolánál ahol én tanulok, 130950 forint plusz az orvosi alkalmassági vizsgálat díja, ha mindenből átmész elsőre, nem veszel pótórát, és még nem volt jogosítványod.
2015. szept. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha én levonom a pótórákat az enyémből, akkor az orvositól kezdve az elsősegélyen át az okmányirodáig 170ezer volt, minden elsőre.

Plusz órákkal sokkal több :/

2015. szept. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ÉS ezt mennyi idő alatt fizettétek ki? meg milyen részletekben? Vagy egyben?
2015. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40ezres részletekben fizettem ki a tanfolyamot, meg a 30 kötelező órát (120ezer), a többit pedig 30ezrenként, vagy ahogy az oktató szólt, hogy akkor most az elmúlt x órát fizessem.
2015. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!