Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motor melle muszaj auto?

Ucantseeme kérdése:

Motor melle muszaj auto?

Figyelt kérdés
Sziasztok, jarmu vasarlas elott vagyok de nem tudom eldonteni hogy motort vagy autot vegyek, szivem jobban huz a motor fele de az agyam pedig a auto iranyaba huz. Ti motorosok hogy vagytok ezzel? Motor mellett van kocsitok ? (kort is irnatok jo lenne) Emellett kezdo vagyok mind ket teren nincs jogsim se semmi bar autot gyakoroltam vezetni. Na szoval motorosok , a moci jo valasztas pl a minden napokhoz mondjuk bevasarolasra, munkaba menetelesre telen nyaron? Koszi elore is

2015. szept. 2. 22:15
 1/7 dirtboy ***** válasza:

nem vagyok motoros de szerintem alap az autó,ha autó van utána lehet motor.

motor inkább élvezeti dolog,azzal nem lehet nagy bevásárlást csinálni,nem ülhet fel az egész család és irány kirándulni vagy bárhová családostul.

tél pedig kész szenvedés lenne ha azt végig akarod motorozni.

2015. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem muszáj, ám ne hasonlítsd össze az almát a körtével. Egy motor nem tud egy autót helyettesíteni.

A motor egy hobbi eszköz számomra, passzió.


A gyerekőcöket a suliból nem motorral hordjuk haza a feleségemmel és a bevásárlásokat sem azzal intézzük.


Motorvásárlásnál a legfontosabb tényező, hogy mennyi zsozsó lapul a pénztárcádban amiből meg tudod venni a motort + kiegészítőket + fenntartás ( szervizköltség, benya stb ).


Megengedheted magadnak? Vagy inkább egy autóra lenne szükséged? Ezt csak te tudod eldönteni.

2015. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy mindkettő.

Én autó nélkül nem tudnék meglenni, mert alapból autób**i vagyok, de vannak napok, hogy a motorról le sem akarok szállni. De télen a motort elrakom, tönkreteszed az izületeid ha hidegben motorozol. Úgyhogy kell az autó. 31F

2015. szept. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
120e a keresetem de meg csak 20 vagyok, koszi a valaszokat :)
2015. szept. 3. 06:34
 5/7 szántóvető ***** válasza:
tehát nincs jogsid,nincs pénzed de azt akarod eldönteni hogy mocit vagy kocsit kéne venni.inkább B-s jogsira kéne gyúrni meg lóvét gyűjtögetni.
2015. szept. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Autóm és motorom is van. De a motort csak ritkán használom A-ból B-be eljutni, 90%-ban akkor ülök motorra, ha egyszerűen csak kedvem van motorozni egyet. Télen nem lehet motorozni, mert bár fellehet öltözni, úgyhogy kibírható legyen, de egyetlen átmotorozott tél elég ahhoz, hogy 40-50 évesen marékszámra szedd a fájdalomcsillapítót, mert tropa minden izületed. Hóról, jégről nem is beszélve. Szóval a motorozás elképesztően nagy élmény, nagyon nagyon szeretem, de a motor egyáltalán nem helyettesíti az autó használati értékét.


31F

2015. szept. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En mikor igy voltam megvettem a gyerekori álmom egy kawasakit. Hat én motort vettem aztán vettem hozza valami jo olcsó autot.
2015. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!