Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 250-es Banditomhoz működő...

250-es Banditomhoz működő karburátort hol találhatnék?

Figyelt kérdés
Legalább egy de lehetőleg egész karburátor sorra lenne szükségem de azt sem tudom, hogy milyen szempontok alapján keressek. Ami biztos az az, hogy jelenleg egy Mikuni 30mm-es torokátmérőjű van benne. Ezen kívül mit kell még néznem? Vagy hol keressek? Öreg japán belpiacosról van szó, tudom de csak akad egy ilyen fontos alkatrész Európában is. Előre is köszönöm és bocs a kérdésrengetegért!

#Suzuki #karburátor #1999 #Dellorto #250 ccm #Mikuni #karburátor sor #GSF 250 V
2015. szept. 2. 21:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt: a karburátor pontos típusa érdekelne és egy 1999-es évjáratúról lenne szó.
2015. szept. 2. 21:27
 2/5 lupara ***** válasza:

Ricsi Bontó B.pest.06/70/5850436.Ha van,postai utánvéttel is szállit.

Neten keress rá:Suri motorszerviz Gödöllő.(Surányi Zoltán).

2015. szept. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod, megnézem!!!


Esetleg FELÚJÍTÓ KÉSZLETben érdemes gondolkodni?

2015. szept. 2. 22:47
 4/5 lupara ***** válasza:
Lehet gondolkodni felújitó készletben is,de csak akkor ha jó minőségű,és a fogadó ház nem kopott.
2015. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maga a karburátor jó állapotban van a kopó alkatrészek vannak oda... Amit én néztem az a neve, hogy 6 Sigma (e-bay). És már az se biztos, hogy pontosan milyen a karbi GJ77A alvázszámú (V Bandit az kimaradt) és nem találok hozzá szervizadatokat... Ahogy egyre jobban belebonyolódtam az is felmerült bennem, hogy egy 400-as karbija van bent, mert mondjuk a tömítések ahhoz passzolnak inkább, kivéve hogy a 400-ban van plusz egy. De már tényleg nem tudom.....
2015. szept. 4. 00:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!