Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A WV golf 1998-as évjáratú...

A WV golf 1998-as évjáratú 1.4 benzin autómat gyűrűzni kell, most vettem és van benne 230ezer km, szóval tőletek megkérdem tényleg nagy hibát követtem el, tényleg reménytelen az autó?

Figyelt kérdés
2015. szept. 1. 19:14
 1/3 szántóvető ***** válasza:
semmi sem reménytelen,mindent fel lehet újítani.az a 230e Km elég gyanús,lehet hogy 2x annyit futott már a kocsi.na mindegy,aggódni felesleges.mennyiért vetted?
2015. szept. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam öt évet futott egy ilyen golf, valós 185 ezer kilométerrel vettem 325-nél adtam el. Annak semmi kék füstje nem volt. Szerintem is pörgetett volt az órája a tiednek. amúgy tényleg a remény hal meg utoljára. Egy gyűrűzés nem egy nagy durranás és utána még sokáig használhatod, nem kell azt az autót leírni én nagyon szerettem
2015. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyiért vetted.

Ha 800.000ért mint tökéletes állapotút akkor szívás. Ha 400.000ért akkor teljesen oké, rendbe kell rakni, és ha jó az előélete akkor lett egy jó kocsid

2015. szept. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!