Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teljesen reménytelen vagyok?

Teljesen reménytelen vagyok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi gyakorlati óránál annyira elszomorodtam,egyszerűen semmi nem volt jó. :(

A parkolásnál is közelebb állok az egyik autóhoz, nem sikerül elsőre jól betolatni,elfelejtem az indexet,tükröt,túl kis ívbe kanyarodok.....

Olyan rossz érzés,mert úgy általában menni szokott minden és nem vagyok hozzá szokva ,hogy valaki leszúrjon,mert nem jól csinálom... ;( és mellesleg már a 11. óránál tartok.

Nektek volt ilyen gond a vezetésnél?



2015. aug. 31. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

hülyéskedsz? 11. órám még csak a 2. volt a forgalomban, és amikor megálltunk, kb csak remegtem, ha megindultunk, akkor meg kapaszkodtam.

Nagyonsokadik órán kerültem mélypontra, amikor kiderült, hogy egyszerűen nem értem, hogy miért úgy kell parkolni, ahogy. Hetekig nem aludtam rendesen, éjjel-nappal vezettem és parkoltam fejben... aztán egyszercsak leesett! És utána nem volt vele gond.


nagyon az elején vagy, persze, hogy nem megy még. Majd idővel...

2015. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

jót derültem..totális önbizalomhiányos vagy...

amiket felsoroltál hibákat, azokat érvényes jogosítvánnyal is elkövetik, úgyhogy ne add fel...


mire letudod a kötelező órákat, akár F1-es pilóta is lehetsz..csak önbizalom legyen...

senki nem születik jogosítvánnyal a szájában..

2015. aug. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

11 óránál van aki elindulni sem tud, nemhogy parkolni.

Egyébként 10-20-30 éves jogosítványokkal rendelkező emberek nem tudnak egy mozdulatból betolatni valahova, vagy úgy parkolni, hogy pont középen legyen az autó (még a profiknak se sikerül mindig). Szóval fel a fejjel, egész jó vagy.

2015. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
még a felénél sem tartasz szóval nyugi, nekem kb 14-15 óránál volt a holtpont, aztán túllendülsz rajta majd meglátod ,29. órnál már alig vártam hogy vizsgázni menjek :)
2015. szept. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A jobb lábam születésemtől fogva gyengébb, rövidebb. Mindenféle könnyítés nélkül abszolváltam az összes vizsgát és a 34. órán sikeres forgalmi vizsgát tettem B kategóriából (30 volt a kötelező). Úgy mentem az első órára, h sosem vezettem még autót, kínlódtam eleinte eleget, gyomorgörccsel, remegő lábakkal mentem vezetni. Szinte minden egyes órán lefulladtam, konkrétan nem volt egy alkalom sem, ahol nem, kivéve a vizsgán. Ha nekem ment, neked is mennie kell!
2015. szept. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!