Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye erről az...

Kinek mi a véleménye erről az autóról!? Típushíbák? Fogyasztás? Stb.

Figyelt kérdés
[link]

2015. aug. 28. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szép sárga, szeretik majd a bogarak. Ebbe a kis majdnem 1 tonnás autóba éppen megfelelő a 80 LE motor, főleg úgy, hogy 6 sebesség van benne és az első 3 elég rövid, elfogadható gyorsulást adva. A fogyasztása is alacsony, Suzuki Swiftes szintű. Ha nem rozsdásodik, a motor is jó, akkor érdemes megvenni. Szervizkönyves is. Az árból kiindulva az eladó nagyra tartja az autót, lehet, hogy valóban egy vigyázott, megkímélt autó. A szakadt haldokló rozsdakupacokat fele ennyiért hirdetik.
2015. aug. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nem ismerem ezt a típust, nem is tudok róla véleményt mondani, csak annyit fűznék hozzá, hogy szerintem ez az egyik leggyönyörűbb Fiat (a Stilo mellett) amit valaha gyártottak.


Anno én is beleszerettem ebbe a szériás Puntoba, mert szerintem még mai szemmel sem gagyi a kinézete.

Én anno egy valóban pocsék francia autó után egy olaszba beleugrani, így lett a második német autóm, de ezek már előítéletek.


Amúgy amit linkeltél konkrétan nekem is bejön, még a sárga színe is.

2015. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ne az legyen, hogy csak szét offoltam a topicod, linkelek műszaki adatokat az autóról:


fogyasztás, stb...


[link]

2015. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koaxk Ábel ***** válasza:
*jav: Én anno egy valóban pocsék francia autó után nem mertem egy olaszba beleugrani, így lett a második autóm német, de ezek már előítéletek.
2015. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha Fiat és szép, akkor Fiat 500, a régi :)
2015. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!