Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb pickup ezek...

Melyik a legjobb pickup ezek közül, és miért, és a másik miért nem, jó?

Figyelt kérdés

Toyota hilux, vagy Mitsubishi l200, vagy ford ranger?

Melyik miért?


2015. aug. 23. 13:34
 1/2 cselez ***** válasza:

A Toyota hilux és a Mitsu kb. egyformán jók, talán a toyota kissé puritánabb, de ez csak ízlés dolga. De technikailag mindkét autó remek választás.

Nem úgy a Ranger! Sok Rangert javítottam és kifejezetten szerettem, mert horror drága hozzá az alkatrész és így az én munkadíjam csekélynek tűnt.

Ráadásul terepjáróhoz nem illő idióta megoldások csak egy pl.: Összkerék hajtás kikapcsolásakor csak az egyik első féltengelyt kapcsolja ki ellentétben a két japánnal, emiatt a másik féltengely visszahajt a difibe, ahol pedig szétmennek a bolygókerekek csapágyai. A javítás itt közelít az 1 millához ha ez bekövetkezik. Már pedig be fog, mert a konstrukció így van kitalálva! És ez csak 1 pl. sorolhatnám még sokáig!

Nem is állhatunk vele a japánok mellé!!!

2015. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz. Mindenképpen L200 vagy Hilux. Nekem személy szerint csak L200-zal volt eddig dolgom, ezért azt meleg szívvel tudom ajánlani. Ugyanakkor elmondások alapján a Hilux is hasonlóan jó választás lehet.
2015. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!