Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan rögzítsek biztonságosan...

Hogyan rögzítsek biztonságosan csomagot a motor ülésére?

Figyelt kérdés

A héten el kell mennem pár napra, és csak ezért az alkalomért nem vennék egy speckó táskát erre a célra, mivel amúgy nem használnám soha.

A hátitáska már kevés lenne, egy kisebb utazótáska mindenre elég, csak nem tudom, hogy hogyan rögzítsem. Keresgélem videókat, de nem találtam.

Az ülés körül van fém cső, amihez tudnék rögzíteni kötelet.

Tudom, ki tudnám magamtól én is következtetni, de hátha van itt valaki, akinek már van tapasztalata, gondoltam így egyszerűbb lenne.


2015. aug. 23. 00:58
 1/3 Technokol Rapid ***** válasza:
Mi lenne ha a hátadra kötöznéd? Amúgy ahány motor annyi féle képpen lehetne rögzíteni...szóval ha megosztanád velünk a motor típusát az sokat segítene.
2015. aug. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

[link]


Egy ilyenről van szó. Látszik az ülés mellett/mögött húzódó kapaszkodó, ahhoz lehetne valahogy erősíteni.

2015. aug. 23. 11:28
 3/3 Technokol Rapid ***** válasza:
aha...öhhmm...legyél kreatív...old meg :D mást nem tudok. Kötözd hozzá két oldalt. vagy ha nagyon reménytelen a helyzet vegyél egy tekercs szigetelőszalagot :D
2015. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!