Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha vennék egy 1970 Dodge...

Ha vennék egy 1970 Dodge Charger rt-t és megcsináltatnám úgy, ahogy a halálos iramban 1 ben nézett ki, akkor mit gondolnátok a tulajdonosról?

Figyelt kérdés
Elsősorban lányok véleményére vagyok kíváncsi, de bárki írjon nyugodtan:)
2015. aug. 10. 20:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az nagy hülyeség, hogy nem lelhet forgalomba helyezni, nem olcsó mulatság, de gond nélkül forgalomba lehet helyezni.


Ezen kívül meg totál mindegy, mert nem elég megvenni, tankolni is kell, meg fizetni utána a dolgokat, ami szintén nem két filléres móka.


Amúgy meg, hogy a kérdésre is válaszoljak: A tulajdonosról semmit se szoktam gondolni, ha látok valami különlegesebb kocsit, inkább az autót nézem mintsem azon gondolkodjak milyen elhet a tulaj.

2015. aug. 11. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
szerintem mindenki csodálkonza ha 220 km/h-val (vagy nagyobb)szálguldanál 2 kerékkel
2015. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az biztos.
2015. aug. 11. 16:14
 14/16 anonim ***** válasza:
azt , hogy vajon raktál e bele egy nagyobb tankot vagy 40-50km ként megállsz tankolni
2018. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kereset a Dodge os kérdéseket és beirsz mindhez valamit a fogyasztásrol?:D
2018. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
igen igen👆
2018. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!