Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autószerelő Budapesten?

Autószerelő Budapesten?

Figyelt kérdés

Segítséget kérnék. Megbízható autószerelőt keresek Budapesten. Nem rég költöztünk Budapestre és szinte semmi ismeretségem.

Egy 99-s Suzuki Swift szereléséről lenne szó.

Voltam egy autószerelőnél,de túl soknak találtam az árat amit elkért és ezért érdeklődök itt.

Tengelycsukló porvédő kenőanyaggal és váltóolaj csere plusz munkadíjjal együtt elkért 28000(huszonnyolcezer) forintot. Szerintem ez sok. Számlát kaptam mindenről szépen felvezetve rajta minden. Az ismerőseim is sokallják az elkért árat.A kérdésem,hogy hol találok Budapesten aránylag olcsóbb autószerelőt?

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 9. 11:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a Hefter-hez hordom a kocsit Kispestre, szerintem korrektek, jó munkát végeznek és az ár sem vészes (legalább is olcsóbb, mint ahova előzőleg hordtam).
2015. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!