Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik időszakban, hónapban...

Melyik időszakban, hónapban érdemes új gyorsasági motort venni? Mikor a legalacsonyabb a piaci ára? És melyik üzletben a legalacsonyabbak az árak?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szeretnék venni egy Yamaha yzf r125-t...

Azt figyeltem meg, hogy az ára nagyon ingadozik!

Az lenne a kérdésem, hogy mikor a legalacsonyabb az ára?

És hol a legolcsóbb? /újonnan/

Köszönöm!


2010. márc. 8. 12:40
 1/8 anonim válasza:
Nincs rá szabályzat mikor kell venni. Lutri, ha van rá pénzed vedd meg.
2010. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha lenne, nem kérdezném...;-)
2010. márc. 8. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Gyorsasági motort soha nem éri meg megvenni, mert nem tudod kihasználni a benne rejlő erőt és sebességet - szabályosan, a KRESZt betartva. Aki meg 200-zal tép az autópályán (ne adj isten a városban), az meg legyen májdonor!

Vegyél inkább choppert :)

2010. márc. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Természetesen télen. Ilyenkor sokan azért árulják mert kell a pénz, vagy nyáron se kelt el a motorja. Most egyre emelkedni fognak. Hizsen lassan jön a jó idő és mindenki ilyenkor akar venni.
2010. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretem a choppereket:D:D

De a gyorsasági;-)

Egyébként nem hiszem, hogy 15Le-t és 120km/h nem tudnám kihasználni:)

Csak mászkálni szeretnék vele a városban!

...

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 8. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű: végigjársz pár kereskedőt, mindegyiktől sorban ajánlatot kérsz, hivatkozva az addigi legjobb kapott ajánlatra. Végül természetesen az elsőktől ismét.


Részvétem egyébként, sosem vennék olyan motort, vagy ha igen,hát se a saját, se apuék pénzét nem az új motor áfájába ölném. Annyiért gondolom régi R1-et is kapni...

2010. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem értem , hogy mit akarsz mondani az áfá-val...
2010. márc. 8. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:

ha olcsón akarsz venni akkor télen akkor még 1-1 kereskedőnél az árba még 1 bukót vagy ruhát is beletudsz alkudni

de ezzel az a baj hogy nemtudod kiprobálni

2010. okt. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!