Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék egy autót (1. autóm...

Szeretnék egy autót (1. autóm lenne).500 ezer körüli áron. A fiat brava, bravo mennyire (lenne) jó?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

500ezer forint körül azért lehet több kocsit találni.Attól függ melyik tetszik neked a gömbölyű vagy a kocka alakú kocsi.Fiat bravo aranyos kocsi,de ennyi erővel Opel corsat is nézhetnél.Azok is aranyosak.

Amúgy lány-fiú vagy?Úgy jobban tudnék segíteni.

2008. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a Fiat nem jó márka,inkább Opel...
2008. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
inkább opelt. a fiat az olasz és a régi olasz autókban vannak bajok az elektronikával. szerintem vegyél egy F astrát, az jó. Főleg az Si motoros válltozatok.
2008. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"F" Astra, az jó. Esetleg egy Swift? Ronda, elavult, de megbízható, igénytelen kocsi és keveset eszik.
2008. szept. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Fiat Brava legyen a leguccsó ötleted nagyon sok hibája van Tapasztalat és sok szertelőtől iletve tulajdonostól halottam h nem jó és sokba kerül megcsinálni ajánlanám az F-es astrát mi most vettünk 630ér de van néhány hibájaKülsőleg de megbizható Kocsi.De számold azt is bele ha használtat veszel

ki kell cserélni az olajat vezérműszíj görgők nekünk ez Hatvan ezer lesz de ez bármijen autónál meg kel csinálni +átírás.

2008. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok egyébként. Köszönöm a válaszokat. Akkor az opelek közül fogok szerintem válogatni :)
2008. szept. 6. 21:42
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél opelt, majd kirohad alólad:D
2010. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!