Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy hozzáértő elmondaná a...

Egy hozzáértő elmondaná a véleményét a Fiat Puntorol?

Figyelt kérdés

2003as 1.2es 8v!


Olvasgattam sokan köpködik meg ócsárolják, viszont sokan dicsérik is! Szerinted milyen autó? Jó vagy rossz? Első autónak dolgozni járni jó e vagy mégsem?


2015. aug. 4. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Munkába járós, tehát megbízható, télen nyáron gond nélkül üzemelő autó kell. Szóval Astra, Corsa, Golf, Polo, Fabia, esetleg Yaris, Corolla a te autód.

Egy jobbak a Fiatok, de még mindig messze vannak a fentiektől

2015. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha megnézed az árait, az elmond mindent.

Van egy egyszerű képlet autóvásárláshoz, ami olcsó, arra nincs kereslet. Nézd meg hozzá az évjáratot.

Egy 2003-as Fiat Punto annyi kb, mint egy 1988-as Audi.

De 10 év múlva a Fiatból már söröskupak lesz, míg az Audi még vígan szaladgál.


Vagyis: rohad borzalmasan, rettenet gagyi alkatrészek, gyenge kidolgozás, mérnöki munka, és hozzá silány anyaghasználat.

Nekem Tipom volt egy rövid ideig, de ugyanaz.

2015. aug. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Semmi gond ezzel a típussal, családban volt ilyen, igazából összesen lámpa kontakthiba meg hengerfejtömítés csere kellett rá,egyik sem volt nagy tétel.

Gyenge mint a harmat,de nem is eszik sokat 5-6 liter között el lehet vele járni. Mérete ellenére ,tágas kényelmes ,csomagtere is jól pakolható. Nálunk city szervós változat volt,öröm volt vele parkolni. Szerintem jó vétel,és azért olcsó mert eleve nem volt drága kocsi no meg idehaza olyan erős olasz -francia autó utálat van ami leviszi az árakat.

2015. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Fiatot lenézik, azért olcsó, egyébként nem rosszabb mint a riválisai. Bár én a 80 lovas változatot nézném a helyedben, jobban jársz vele. Nem eszik többet, de ha odalépsz akkor megindul.
2015. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dirtboy ***** válasza:

felesleges kérdezi,ami nem német vagy japán arra mind azt mondják hogy szar.

nekem 3éve van 99-es bravo sx 1.2 16V a tulajdonomban,mivel idős természetes hogy kell költeni rá,főleg külsőleg,motorikusan kiváló,kellően erős és nagyon jól is fogyaszt,csendesen jár.

olaj cserék közt sem kell olajat rátölteni mert nem eszi az olajat.


biztos van jó pár rossz fiat a piacon de lehet venni olcsón nagyon jó állapotút is és igen,azért olcsó mert le van nézve valamint alapból nem volt drága, de így legalább pénzt lehet spórolni.

2015. aug. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!