Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ablaktörlő néha üzemel, de...

Ablaktörlő néha üzemel, de néha nem. Miért?

Figyelt kérdés

Ford 1.4 autó 1992.

Mostanság vettem észre hogy amikor esett az eső szépen üzemelt, de mikor leállítottam az autót, és haza indulnák esőben akkor már hiába kapcsolgattam nem akart működni, még kattani sem kattant. Biztosítékokat néztem jók.


Sem az első sem a hátsó, de még az ablakmosó sem reagál ilyenkor, majd újból 10 perc után ismét elkezdett működni!


Mitől lehet ez?


Köszönöm.


2015. júl. 27. 14:06
 1/2 szántóvető ***** válasza:
kattanni a relé szokott.ha nem kattan akkor valószínűleg ott a hiba.szedd le a relé fedelét,észre fogod venni ha az érintkezők besültek ill. kormosak(nem tudom a szakkifejezést erre.)
2015. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, a kapcsoló ugye a kormánynál van és azon kívűl más nem kattan szerintem a relé sem.. WD40-em van megpróbálom azzal befújni mert elég poros már!
2015. júl. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!