Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek hogy csináljam?

Szerintetek hogy csináljam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.Régebb óta gondolkozom már azon,hogy szeretnék motorjogsit,de nem kismotorra.Rendes motort szeretnék majd vezetni.Beszélgettem erről valakivel,aki azt mondta hogy inkább tegyem le először a jogsit kismotorra és utána nagyobbra.De majd autó jogsit is le szeretném tenni.Viszont azzal már elvégezhetek gyorsított tanfolyamot kismotorra (azthiszem).De azt meg még nem tehetem le egy ideig.A másikat meg már jövőre elkezdhetném..Mi a véleményetek?

2015. júl. 22. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
b jogsi és utána A1
2015. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem az a véleményem hogy kismotoron kezd, akármennyire is nem akarsz kismotort. Egyik dolog hogy a kismotor megtanít váltani, szokod a forgalmat és megtanulsz motorozni vele. Sokan lenézik a kismotort és nagyrészük nem éli meg a 40 éves kort mert egyből nagymotoron kezdik, jön valami hirtelen dolog és vége. Nem hülyeség az ha egy 50 köbcentisen letekersz néhány évet míg lehet A korlátlan jogsid, de te tudod, nem akarlak meggyőzni semmiről.
2015. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!