Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 330XD vélemények?

BMW E46 330XD vélemények?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Bitang egy gép, de az összkerék hajtással meg lehet szívni eléggé. Általában ezeket már mind legyilkolták, majd kidobták a használtautó piacra. Viszont ha működik, akkor nagyon komoly szerkezet. Van egy gyengébb, meg egy erősebb dízel, de a hangjuk imádni való. Eléggé hasonlít a kultikus 525 TD-hez, de ez már common rail, és húz mint az állat.
2015. júl. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi. Pont azert erdekel mert pl az Audi A4-nek az osszkerekhajtasa megbizhato, a kettofeles motorja viszont kevesbe. Ennek meg ugy latszik forditva?
2015. júl. 20. 22:59
 3/5 A kérdező kommentje:
184 LE
2015. júl. 20. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az összkerékben sincs egy deka elektronika sem, full mechanikus, de éppen ezért tönkre is lehet tenni. De nem úgy fogod észrevenni hogy beáll, hanem hogy lesz benne egy bazi nagy koppanás, amikor a foghézagok és egyéb kopások összeadódnak. Szóval működni úgyis fog, csak mondjuk ésszel kell vele indulni. De szerintem egy quattronál is simán lehet ilyen, hisz az is mechanikus. Amelyik nálam fordult meg azzal tuti hogy előző életében versenyeztek, mert mindenhol a barmolás jeleit látom, meg alig volt olaj a váltóban stb... Azt hittem hogy vissza is tekerték, viszont az ABS szervizelésénél ki lett olvasva onnan is a kilométer, ami pedig egyezett. Motorhoz nem lett nyúlva. Nekem a 6. fokozat hiányzott belőle, szóval ajánlom a 6-os váltót. Én is a 180 ló körülit vezettem, a turbónak olyan hangja van mint egy mentőautónak, úgy fütyül, szirénázik :D De ha nincs mindig padlóig nyomva, 8 liter körül el lehet vele járni a pályán.
2015. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami jó állapotban van, az drága, szóval nehéz hozzájutni.
2015. júl. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!