Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 650000 forintos vételérig...

650000 forintos vételérig milyen 2000-es évjárat utáni autót érdemes nézni?

Figyelt kérdés

650000 forint van a kocsira, ezen felül van még az átírásra és szervízre.

Milyet érdemes nézni? Évi 3-4ezer km a max. amit mennék vele, ezért egy benzineset vennék. G Astrákat, Ford Mondeokat és Peugeot 307-eket néztem eddig. Ezek jók? Mit érdemes esetleg még megnézni?


2015. júl. 13. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívj taxit inkább! Ha meg érdekelnek a kocsik akkor vegyél egy A8-ast, vagy valami alkalmibb dolgot, mert ilyen kevés km-el neked alkalom lesz a vezetés.
2015. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdezz meg egy autószerelőt!

Nekem azt mondták, hogy Suzukit gyakorlatilag sosem kell szervizelni. De biztos van más tipus is, aminek a fenntartása olcsó emiatt.

6-8 évest is kapsz már ennyiért!

Én elkezdeném a találati halmazt csökkenteni évjárat szerint ebben az adatbázisban:

hasznaltauto.hu

2015. júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
japánok közt nézz szét. ennyiből tuti Civicet vennék, mert az legalább nem olyan dögunalom, mint az általad felsoroltak. pláne hogy kb alig használnád, így a fogyasztás miatt sem fájna annyit a fejed.
2015. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Astra G Corsa C, ennyiért elég jókat kifoghatsz, olcsóbb fenntartani, mint egy Suzuki-t
2015. júl. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyetek kedvesek márkát is mondani, mert a modell nevéből még nem tudom, köszi.
2015. júl. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rossz felhasználóval kommenteltél. Csak nem a Suzukit akarok fényezni, azért van több nicked?
2015. júl. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lacinda007 válasza:

Én francia autót nem vennék tehát a Peugeot már kiesett. És azert nem vennék francia autót mert elég gyakran romlik és drága az alkatrész. En vennék egy Opel Vectrat egy 2002 körüli dízelt. Pl egy ilyet m.hasznaltauto.hu/auto/opel/vectra_c/opel_vectra_c_2.0_dti_elegance-9160518

Vagy egy Volkswagen Passatot egy B5-öst. Pl egy ilyet m.hasznaltauto.hu/auto/volkswagen/passat/volkswagen_passat_1.9_tdi_comfortline_felboros-9137853 En vagy az egyiket vagy a másikat vennem.

2015. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!