Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a Csepel motorkerékpár...

Ez a Csepel motorkerékpár mennyire eredeti a kislámpafejes kilóméterórával továbbá a dupla kipufogóval, továbbá nekem van egy olyan Csepel motorkerékpárom ami abban különbözik ettől, hogy nem dupla kipufogójú az mennyire eredeti?

Figyelt kérdés
[link]
2015. júl. 13. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A lámpafej miatt még lehet eredeti, de a dupla kipufogó az kókányolás. Gyárilag nem készült!
2015. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt egy link:

[link]

2015. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a kis lámpafejes KILÓMÉTERÓRÁS csepel az eredeti? Mert nekem sokan mondták azt, hogy az nem létezik, hogy kis lámpafejes kilóméterórás legyen.
2015. júl. 13. 13:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok, hogy készült kilométerórás és anélkül is. Az, hogy kicsi vagy nagy lámpafejes, relatív!
2015. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A dupla kipufogó nem gyári, csak a 250-esekre járt a két cső. A sebességmérő pedig érdekes dolog: exportra gyakran szerelték, belföldre szinte soha. Létezett kis lámpafejes Csepel sebességmérővel, az ilyeneken általában volt töltőtekercs, a jobb oldali szerszámdobozban ott virított az akkumulátor és az egyenirányító és még egyenáramú kürt is jutott rájuk. Sőt, elöl még helyzetjelzőjük is volt. De ez sem szentírás: volt akkumulátor nélküli sebességmérős széria, ha épp olyat rendelt valamelyik kereskedő (vagy épp nem volt alkatrész az egyenáramú elektromos rendszerhez, mert ilyen is előfordult).
2015. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Talán akkor az én motorom egy ritkaság :D
2015. júl. 13. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!