Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy autórádió...

Mennyibe kerül egy autórádió és első hangszórók beszerelése?

Figyelt kérdés
Gyári kazettás,blaupunkt és gyári szétrohadt hangszórók voltak bent, gondolom akkor kábelezni is kell valamit hogy rá lehessen dugni, meg a mai hangszóró méretek se stimmelnek a gyári helyére,(beépítési mélység, stb...) autórádió 20k 2 hangszóró előre 10k beszerelésük mennyibe fájna kb ?

2015. júl. 10. 20:52
 1/5 dirtboy ***** válasza:

sokba az árukhoz képest mert a hifist nem fogja érdekelni hogy 10ezres hangszórót épít be vagy egy fél millásat,neki a meló ugyan annyi lesz vele valószínűleg.

szerintem 15 ezer alatt semmiképp sem lesz,ha alakítani kell aj ajtón akkor meg bőven többre számíts.

2015. júl. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úú az elég sok, de ja gondoltam hogy nem dobja be egy 5ösért mert ha kábelezni kell meg alakítani az ajtón azzal van meló !
2015. júl. 11. 05:21
 3/5 dirtboy ***** válasza:

a rádiót próbáld meg beszerelni te,nem túl bonyolult,neten megtalálható a lábkiosztás hogyha fejről menne a hangszóró.


az ajtót is nyugodtan megpróbálhatod megcsinálni vagy legalább meg nézni.

nekem is gyárilag közepes méretű ovál ment be,aztán csak fent meg lent kellett kicsit megvágni a lemezt és már be is ment a 16cm-es kör alakú.

a felfogatási pont is stimmelt.


később aztán én magam emeltem ki kárpit alól,mdf gyűrű,ajtókárpit vágás faragás,stb idő igényes volt de nem volt nehéz csak nem mertem az elején bele vágni mert azt hittem nehezebb.

nézd meg te is hátha nem is olyan bonyolult bele tenni a hangszórót abba az ajtóba.

2015. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
aha lehet én is megtudnám csinálni de a garázs eléggé hiányos szerszám és gép ügyileg :D de igen persze megpróbálok majd én is összerakni valamit aztán ha nem megy végső esetben bízom szakira!
2015. júl. 11. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Átkábelezni a legkönnyebb, látod, hol megy a gyári kábel, annak a helyére behúzod az újat. A rádióhoz adtak egy csatlakozót, lógnak a kábelek belőle. A rádió leírásában minden benne van, mit hová kell kötni.

Vegyél zsugorcsövet, összesodrod a kábelt és lezsugorítod, ha van ónos forrasztód, akkor előtte azzal megforrasztod.

2015. júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!