Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki GSF 250 Bandit vagy...

Noname65 kérdése:

Suzuki GSF 250 Bandit vagy Yamaha FZX 250 zeal?

Figyelt kérdés

Melyik motort ajánljátok jobban, most akarok venni egy jó kis gépet a 2 közül variálok, csak nem tudom melyik legyen.

Írhattok negatív és pozitív véleményt mind a kettőre.



2015. júl. 6. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú..mindkettő volt nekem, de azt írtad egy jó kis gépet akarsz venni, ezért nem értem miért ezt a 2 típust nézegeted.... Na mindegy, próbálok segíteni, de azért gondold nagyon át, hogy 250 köbcentis négyütemű motort megéri-e venni..hamar kinövöd + eléggé kivan a lelke a piacon kapható 20 év körüli ( fiatalabb ezekből nemigen van ) daraboknak..

Bandit 250 - 22.000-et forog...szétforogja a lelkét..állandóan megette a gyertyákat, fordulat alatt gyenge volt, hosszú állás után nehezen indult...DE piszok jó hangja volt és ment is ha felkergetted :)

A zeal csak 3 hónapig volt meg ( 1 nyár) de nekem jobban bejött - kevesebbet evett, kényelmesebb volt én a 183 centimmel a banditán gubbasztottam, ezen (is) kényelmesebben elfértem. A futóműve mindkettőnek gyenge pont, a zeal egy fokkal puhábbnak de még is stabilabbnak tűnt..Gondold meg megéri-e ennyi pénzért egy belpiacos negyedliterest venni, ami elég szerviz igényes is + ha alkatrész kell akkor mehet a guglizás, vagy keresel ebben az árban nagyobbat, becsszó jobban jársz..

2015. aug. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ui.: én hülye voltam és nem bírtam várni arra, hogy meglegyen a korlátlan jogsim..fujj mennyi szívás volt ezekkel...:)
2015. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi el is felejtettem megköszönni sokat segítettél :)
2015. okt. 30. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!