Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez ilyen elhallgatott hiba...

Ez ilyen elhallgatott hiba lehetett vagy szerintetek most jutott el ide?

Figyelt kérdés

Üdv


1,5 éve vettem egy golf 4 1.9 tdi-t.

7 (vagy 8) éves kuplung van benne akkor amikor vettem haveromat is vittem ő autószerelőnek tanult (akkor végzett) ,szerinte rendben volt,elmondta nem új autó,de bőven jó,picit nekiállok és "f.sza"

És így is lett,hozzáköltöttünk 130-at kb. 500-ba van így is,semmi baja tényleg nem volt kb mostanáig. ,csúszik a kuplung,nem olyan vészesen .

Ez szerintetek eltitkolt volt (akkor hibátlan) ,vagy csak "megette a kenyere javát" ,haverom szerint ez.

kb 3 e km-t tettem bele azóta.


2015. júl. 6. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csúszott mikor vetted? Nem. ENnyi. Egy csúszó kuplungot nem lehet egy alátéttel kiékelni, hogy még 3000 km-t ne csússzon.


Vagy te gyilkolod a kuplungot vagy csak pont most kopott el. Semmiféle eltitkolt hibáról nincs itt szó.

2015. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehetett bármi is..

nem akarlak megijeszteni, csak tudd, hogy van aki mire megtanul vezetni, elfogyaszt egy kuplungot(vagy kettőt)..itt az utcámban is van nem egy olyan autós, aki úgy bőgeti az autót kiálláskor, mintha helyből akarna felszállni...

nos ezek a kuplungok fogynak, de amúgy hibátlanok az autók.


ha meg vagy elégedve a vasaddal, akkor lépj túl ezen a kuplungon...vagy cserálteted, és évekig semmi gondod..

jó, most fáj egy kicsit, de ne rágódj rajta sokat...

2015. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ember, beleba*tál 3000 kilómétert, azalatt egy új kuplungot is szét lehet égetni. Meg a kuplung nem olyan, hogy 5 ezer km-mel csere előtt megmondod hogy cserélni kell. Amúgy is a kuplung részben kopó alkatrész.
2015. júl. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan gondolod, hogy egy sokéves autónál az eladónak tényként tudnia kellett volna, hogy másfél év múlva csúszni fog a kuplung?
2015. júl. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tehát akkor 370 ezerért vettetek 4-es Golfot??? Ráköltöttetek 130-at és így van 500-ban. Nem tudom hol a gond. 370 ezerért a legeslegalja van 4-es Golfokból. Egyértelmű, hogy kell rákölteni. Nézegess hasznaltauto.hu-n, még most is ennek az árnak bőven a duplájáért vannak jó állapotúak. Te pedig másfél éve vetted. Szóval nyilván megette a kenyere javát.
2015. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én sose hibázok


[link]

2015. júl. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
elnézést, ezt nem ide akartam, fb chat, melléugrott az ablak, de mindegy.
2015. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz egy olyan TDI Golftól amire ráköltöttél 130-at és így van 500-ban? Eddig is minden nap ajándék volt. Cseréltesd ki a kuplungot és gyűjts pénzt a következő szerelésre, így megy ez ebben a "ligában".
2015. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 veterán vas ***** válasza:

Szóval, másfél év alatt beletettél 3ezer kilométert?

Ne csodálkozz, sz@rrá használtad! :D

Ezek után jönnek ne is csodálkozz, ha sorban jönnek majd elő, a "rejtett" hibák.

2015. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!