Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudom, hogy hülye kérdés, de...

Tudom, hogy hülye kérdés, de mért van az, hogy némelyik kocsi felfelé álló kipufogójának, a felfelé álló cső vége le van zárva egy teniszlabdával? :D

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 20:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Na jó egy kicsit hülyén lett ez megfogalmazva. A lényeg, hogy a kipufogócső végén kocsiknál, ahol a füst kijön, mért van teniszlabda, ami eltorlaszolja a cső száját?
2015. júl. 4. 20:43
 2/12 A kérdező kommentje:
Ritkán látok ilyet kocsiknál.
2015. júl. 4. 20:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom hány éves vagy,de szerintem te a vonohorgot szoktad látni...XD
2015. júl. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
21/F vagyok és laikus. :D
2015. júl. 4. 20:50
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az autó közepén szoktad látni azt a teniszlabdát? Mert akkor az tényleg a vonóhorog xDDD
2015. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kipufogócső végén nincs teniszlabda, mert akkor elég nehezen működik a motor. A vonóhorog gömbfején szokott lenni labda, ott ugyanis célszerű. Ha koszos, olajos a horog, nem törlöd le a nadrágoddal, ha pedig nekimész, a labda héja (mert csak a héjat húzzák rá) valamennyit tompít az ütésből, nem fáj annyira a lábad.
2015. júl. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha 21/F vagy tényleg, akkor eddig nem tudom hol éltél, vagy csak szemész kéne, de a teniszlabda végű dologtól jobbra vagy balra megtalálod a kipufogócsövet is. Szimplán nem is menne a motor ha rajta lenne.
2015. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Mindig jól indul a napom, ha nevetéssel kezdődik! Köszönöm ezt a kérdezőnek és a frappáns válaszolóknak!
2015. júl. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 veterán vas ***** válasza:
21%

Nem, nem a kérdés a hülye!


Aki az autó hátulján levő vonóhorgot, "teniszlabdával lezárt, felfelé álló kipufogó"-nak nézi, azt mifelénk nem laikusnak hívják. :)

2015. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mért kell ezért lenézni engem azért, mert ezt nem tudom. Én nem dolgozok kocsikkal, nem is fogok. Elhiszem, hogy itt, gyakori kérdéseken az Autók, motorok nevű kategóriában mindenki autószerelő vagy hozzáértő ember, de azért kérem szépen, én nem autóbütykölőnek készülök lenni, hanem kerskedelmet és marketinget tanulok. :D
2015. júl. 5. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!