Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2008-10-es renault lagunákról...

2008-10-es renault lagunákról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2-2,5 milla között vannak most és egész jó kis autónak tűnik. Mennyire megbízható?
2015. júl. 4. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Azok már megbízhatók. De inkább ne az 1.5 dci-t válaszd.
2015. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem Renault-ot nem érdemes használtan venni, mert 10 éves koruktól ki kell cserélni szinte az egész motort, meg az elektronikája is hamar tönkremegy... de én szeretem...
2015. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A csiga és a macskazabálókban ne bizz. Sem harcolni, sem autót építeni nem tudnak.
2015. júl. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megfelelő karbantartás mellet jó kocsik!Ár-érték arányban verhetetlen.Álltalában azok szidják a francia kocsikat akinek nem volt,vagy meg vesz pl.egy Lagunát és annyi pénze sincs,hogy egy olaj,légszűrőt sem tud cserélni!
2015. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Visszafelé, pedig. Addig tartottam autónak a rönót, míg nem vette passatot. Más dimenzió! Megane seniccel volt kb 50000km-em. Jó a futómű, megy az 1,6 os porszívó.otor is, de... Négy lengőkaros független, mint a raliban? 300 fölötti nyomaték? Robotizált autómata esp-vel? Összehasonlíthatatlan. Az autó Németországban készül pont
2015. júl. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A váltó szekvenciális fokozatban átkapcsolja a motorvezérlés és megvadul az amúgy sem lapos masina. Esp-vel, nem tudsz télen elakadni, nem tudsz akkora gázt adni kanyarban, hogy leess az útról, lagyakban hóban sem. Ez mind a kettő Wv konszern fejlesztés. Mit ad a Renault?
2015. júl. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elromló elektromos ablakok, esőben leálló ablaktörlő. Sajnos ez a tapasztalatom. És eltaláltad szegény vagyok, a passatot ajándékba kaptam a jócselekedeteimért. Nem egyszerű fenttartanom.
2015. júl. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Érdemes!Kevesebbet költesz rá,mint bármilyen agyonfavorizált német fosokra!Nem szabad bedőlni a francia túlmisztifikált nemmegbízhatóságról!Amig a Renault dci-vel járkált addig a német pdti-re lazán ráköltesz fél millát!Nem hiába jöttek rá,hogy a pdti egy elrontott dolog 10év után!Kényelem,ár-értékben meg fényévekre elmarad a Vw!!!
2015. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
820EKM. van a kocsimba. Összes első lengőkar kormányősszekötők stabilizátorok és csavarjaik anyagköltsége 44E Forint volt.
2015. aug. 5. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lupi...mit ad a Renault???Pl 2001 elnyerte a világ legbiztonságosabb autója címét!Esp meg amit leírtál már egy Puntóba alap!
2015. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!