Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok! Hogy kell úgy...

Motorosok! Hogy kell úgy szuszogni hogy a bukósisak plexije ne párásodjon be?

Figyelt kérdés
Qrvára próbálkoztam, de eddig sikertelenül :)
2015. júl. 2. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a plekót egy ujjnyira.
2015. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan... pánikot már okoztam magamnak, mert menet közben nem láttam semmit. Persze azonnal felrántottam. De mi van ha nem akarom folyamatosan fel le nyitogatni minden levegővételnél? Hideg időben kevésbé párásodik?
2015. júl. 2. 14:41
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Mármint hogy egyet kattintsak felfelé rajta? Úgy okés lesz? Eddig nem volt plexis bukóm... gondolom ez látszik :)
2015. júl. 2. 14:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy kattanásnyira kinyitod, és nem fog párásodni. Másik lehetőség: Nem olcsó mulatság, de lehet kapni olyan fóliát amit a plexi belsejére ragasztasz, és nem párásodik utána.
2015. júl. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

opció 1: Veszel egy minőségi sisakot, az maximum nagyon hidegbe fog párásodni, mert vannak rajta szellőzők

opció 2: Nagyon sok sisakhoz kapni orrvédőt, az nagyon sokat segít

opció 3: kinyitod a plexit. Nem kell nagyon, elég a legminimálisabbra is

2015. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem is tapasztaltam, ez valami gagyi sisak lehet szellőző nélkül.
2015. júl. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én is a 6. válaszolóval értek egyet. Nekem egyáltalán nem párásodik be a sisakom. A plexit mindig lehajtom, mert zavar mikor a bogarak pattognak a szemembe. Néha szoktam olyannal próbálkozni, hogy jobban hűtse a menetszél a pofámat, hogy kinyitom én is egy kicsit. De akkor meg veri a szél a szemem. Szóval teljesen lehúzott plexivel közlekedek.
2015. júl. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kössél egy kendőt az arcodra úgy hogy az orrodat is takarja, sose hallgass azokra akik azt mondják vegyél ezt meg azt.... Keress a rongyok között otthon egy vászon anyagot és lényeg hogy ne legyen túl vastag, meg tudd kötni a sisak alatt a tartódon. felveszed a sisakot és soha nem párásodik a plexi mert a kendő eltereli a kifújt leheletedet. Így tesszük ezt már ötven éve. nézd meg a régi motoros felvételeket, mindnek kendő van az arcára kötve és nem szaladgált semmilyen "speciális kellék" után.
2015. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó válaszoló, az orrterelő nem speciális kellék, hanem kb. alapdolog minden normálisabb, értsd biztonságos sisakban. Igenis hallgasson arra, aki azt mondja, vegyen egy rendes fejvédőt, az életéről van szó, nem holmi fél évszázados házi praktikákról. Ahogy az előttem válaszolók írták, lepárásodni nekem is csak a leggagyibb, robogóhoz vett sisakom párásodott, az pedig kendő ide vagy oda, fejet nem nagyon fog védeni...
2015. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!