Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E36-os BMW 316i-m közeleg az...

E36-os BMW 316i-m közeleg az olajcseréhez. Első autóm, első olajcserém. Milyen olajat vegyek bele, miket ajánlatok ilyenkor cserélni rajta - gondolok itt szűrőkre, ilyesmikre?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 13:22
 1/8 schocko ***** válasza:
Mindegy milyen olaj, a legolcsóbb is jó bele...cserélj olajszűrőt, esetleg légszűrő betétet is...a gyertyákat is ki lehet cserélni...
2015. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

BMW jovahagyassal rendelkezo olaj kene. Az elso valaszolot nyugodtan hagyd figyelmen kivul, valoszinuleg Ladan kivul eleteben nem latott meg autot.


Javaslom a BMW-s forumokat, annyi tanaccsal fognak ellatni, hogy belefulladsz.


Amugy pl. az olajszurot le tudod venni (ugy ertem van hozza szerszamod)? Olajat le tudod ereszteni (nem fentrol kiszivatni, rendesen leereszteni)?

2015. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 schocko ***** válasza:
Tényleg volt ladám is...meg most is van négy autóm, de majd a BMW-s fórumok megmondják a tutit, mert az a régi E36-os 316-os BMW olyan különleges motorú autó, hogy csak a BMW jóváhagyásának megfelelő olaj mehet bele...na téged szerethetnek az autószerelők...
2015. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy az olajcserét nem én fogom csinálni, hanem egy számomra megbízható autószerelőt fogok megbízni vele.

Viszont az anyagot hozzá szeretném én megvenni, információszerzés végett érdeklődöm a neten.

Köszönöm az összes kommentet!

2015. júl. 1. 14:18
 5/8 anonim ***** válasza:
m43b16,vagy b19?.10-40-est rakj bele.én castrol magnatec rakok a bmw-imbe
2015. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Árban szerintetek hol fogok megállni?

Mondjuk egy olaj és szűrők cseréjénél?

2015. júl. 8. 13:27
 7/8 A kérdező kommentje:

Megtörtént az olajcsere, Castrol 10W-40 olaj,szűrők is lettek cserélve és a szervóba is kapott egy kis hidraulikus olajat.

A szűrőkből mindenből olyan középkategóriást vettem bele és 25000Ft-ból kijöttem.

2015. júl. 14. 11:08
 8/8 schocko ***** válasza:
41%
Örülünk, kidobtál az ablakon egy tizest, de a lelkiismereted legalább nyugodt és ez a legfontosabb...
2015. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!