Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jo az 50 cm3-s...

Szerintetek jo az 50 cm3-s automata gyorsasági motor?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani 50es auto.gyorsasági motort?

2015. jún. 30. 23:53
1 2
 11/11 wapo ***** válasza:

50-es és automata? Az a robogó!!

Abból gyorsasági? Hmm ha már eléri a 70-et az már gyors. :)

Ezeket a robeszeket agyba főbe lehet tuningolni. Mire kell? Lámpánál akarsz gyorsulni? Vagy hosszú távon sietni? Esetleg pályán versenyezni?

A váltó -variátor- elég jól hangolható különféle használatra.

Amúgy a gyorsasági azaz versenymotor lényege a váltás. Ki meddig húzatja ki, mikor vált és fékez. Kb ez a verseny. ha most ezt átveszi tőled egy autómata akkor már csak a fékezés és a döntögetés marad. :)

Motor kialakítású nem igazán van az automaták közt (részemről nem tudom miért, ha már az autók között terjed) a kihajtást meg lehetne oldani lánccal is, igaz plusz alkatrész. Vagy nagyobb lenne a hely az ülés alatt ha feltennének egy normális tankot a láb közzé, vagy nagyobb a kerék, a rugózás stb. nagymotornál már láttam hasonlót, vagy olvastam róla...:) Vezetni még nem volt szerencsém.

Ezek az újjak, és nagyon drágák sajnos.:

Honda NC750X DCT

Honda DN-01

Aprilia Mana

2015. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!