Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen simsont vegyek munkábaj...

Milyen simsont vegyek munkábajáráshoz?

Figyelt kérdés
Schwalbe-ra gondoltam mert nagyon tetszik a formája. De az 51s is bejön. Szóval melyik a megbízhatóbb? Melyik eszik kevesebbet ? Melyik megy gyorsabban ? Esetleg ha megfuratnám a scwalbe-t menyivel menne ?

2015. jún. 29. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Átlagos termetű sofőr alatt mindegyik Simson tud 60 km/h-t, ha jó állapotú. Egyébként a Schwalbe célszerűbb formájú, jól jön rajta a térdvédő, esőben is kevésbé koszolja össze magát rajta az ember. Az 51-esnek viszont jobb a futóműve, stabilabb az úton - a Schwalbe Earles-villája főleg fékezésnél tud bizonytalanul imbolyogni. Végül is mindkét típus jó, nem ezen múlik a dolog. Inkább arra figyelj, hogy jó állapotú legyen, mert egy szétberhelt "faluba' a legbikább" Simsonnal csak szívás van, motorozni nem nagyon fogsz.
2015. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

STAR-t vegyél, az szerintem vagányabb, és jobban lehet tuningolni(bár semmi értelme)

ezek a szimók nagynehezen elérik a hatvanat, azzal kimennek a világból.


Mire kell ügyelni? tiszta kipufogó, légszűró, gyárilag belevaló hőértékű gyertya, legalább 95 ös benyából 33-as keverék, és gyárilag előírt guminyomás.

A fúrásnak semmi értelme, mert csak azt hisszük, hogy erősebb, gyorsabb lesz...pedig nem..

csak a felesleges meló, pénzkidobás..

ha erősebb kell, vegyél endúrót...

2015. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Inkább robogót vegyél ha nem akarsz elkésni a munkából.


Rengeteg simsonost láttam akik tologatják a motort mire nagy neheze beindul. Robogósoknál ilyet nem láttam pedig van aki 25 éves robogóval jár

2015. jún. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne vegyél Simsont,inkább gyűjts,és fiatalabb robogót vegyél.

Simson:

gyertyaslussz kilóméterenként,eldugul,fullad,melegszik,megszívja magát,gyenge,csapszeges,tűgörgős,főtengelyes,kifúj...

2015. jún. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen simsont vegyél és abból is a schwalbet mert az turbós és nem melegszik túl, egyszerű szerelni, télen is jó a lábvédők miatt és a schalbe széthajthatatlan

A munkahelyed hány km-re van?

2015. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 karesz18 válasza:
robogót ne vdgyél inkáb egy jó állapotú s51 vagy s53
2015. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 S70E ***** válasza:
Hali.Mindegyik típus jó,ha jó kondiban van!Ha tudsz szerezni egy jó állapotút,akkor a világból is kivisz.A fogyasztásuk átlag 2,4liter,de ha normális tempóval használod akkor kevesebbel is beéri(a 45-50-et szeretik).Ja,én 1994-óta használom és tolnom csak akkor kellett,ha kifogyott a benya....
2015. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
S51! Baromi jó fajta motor, csak ajánlani tudom!
2015. júl. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 karaibrigi válasza:
schwalbe-t vegyel, jo allapotut az enyem 1985-os nagyon jo allapotu, telen is indul a masodik rugasra, tolnom csak akkor kellett eddig ha kifogyott a benzin
2016. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!