Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jobb oldalon egyik index...

A jobb oldalon egyik index sen működik. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
A kocsi jobb oldali indexei nem működnek, a bal oldaliak igen. Mi lehet a probléma? Skoda Fabia I-es autóról lenne szó. Egyszerre mind a három izzó kiégett volna?
2015. jún. 28. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy kiégtek, vagy párhuzamosan van kötve és megszakad/kontaktos a vezeték, avagy az olvadóbiztosítója égett ki (ha külön van a kettő, bér ezt kétlem)
2015. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az elakadás jelzőt kapcsolod be, akkor villognak? Ezzel ki lehetne zárni a kapcsoló hibáját!
2015. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elakadás jelzőt még nem próbáltam. Kipróbálom és megírom mit produkál.
2015. jún. 28. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem hinném, hogy 3 kiégett egyszerre, illetve a biztosítékra sem gondolnék (bár ezt könnyű ellenőrizni), mert általában az első és hátsó irányjelzők keresztbe vannak kötve.

Esélyesebb a kapcsoló, vagy a relé.

Bár nem teljesen idevágó, de tavaly egy F astrával jártam úgy, hogy szépen tűntek el a világításaim. Volt ami kiégett, volt ami egyszerűen csak szabira ment. Kiderült, hogy a vonóhorognál eldörzsölődött egy kábel, ami szépen letestelt. Hetekig nézegethettem volna a műszerfal alatt a kábeleket, ez a büdös életben eszembe nem jutott volna.

2015. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elakadási jelző bekapcsolásakor sem működött az egész jobb oldal, viszont az első égők felcserélésével meg már igen. Érdekes, de legalább jó. Köszönöm a tanácsokat :)
2015. jún. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!