Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Repsol scooter 2t olaj megfele...

Repsol scooter 2t olaj megfelelő aprilia rsbe?

Figyelt kérdés

70-es rs most lett be járatva, fent említett olajat rakom nincs pörgetve, 75-80-tól nem megyek vele gyorsabban. Lehet valami baja esetleg ?

Castrol power 1 racing olajjal lett be járatva de a két olaj között 3 ezer forint van. ty előre is!!



2015. jún. 27. 12:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Jó persze legjobb olaj egyike.
2015. jún. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Teljesen szintetikusat kell használnod. A Scooter az nem az, bár találni róla olyan leírást is hogy "szintetikus", de valójában csak félszintetikus, erre enged következni az is hogy a márkán belül a Sintetico az drágább a Scooternél. Ha nem gyilkolod a motort akkor nincs gond vele, de ha nagyon keményen hajtasz akkor ez az olaj nem lesz jó, lekokszolódnak a gyűrűhornyok.
2015. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Hülyeség totál amit írsz, a scooter is telesen szintetikus.
2015. jún. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

[link]


én innen szoktam rendelni.itt 2200 a repsol 3500 a motul meg a castrol.Én motult szoktam belerakni.de bőven jó a repsol is .

2015. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 szerencses85 ***** válasza:

Mindenki hülyeséget ír, a Scooter, és a Sintetico sem 100% szintetikus, csak szintetikus technológiával készítették, "erre enged következtetni" a hivatalos weboldal, és a jelzés az olajokon, egyedül a Repsol Moto Racing 2T-nél írja azt a bal alsó sarokban, hogy fully synthetic, a többinél meg synthetic blend.

Itt meg lehet nézni:

[link]

2015. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Okoskodjatok még p*csfejek! A Scooter nem jó bele. Ennyi. Meg van válaszolva...
2015. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szerencses85 ***** válasza:
Most az fáj, hogy kijavítottalak? Ez az oldal erről szól, és így is elég fals információval van tele.
2015. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 szerencses85 ***** válasza:
Ráadásul az arrogáns stílusod mellett elég nagy badarságokat írtál szakmailag is.
2015. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na akkor le kellene tisztázni nem pörgettem,6-7 ezres fordulat számot ritkán lépem túl.

Jó a repsol olaj vagy vegyek bele castrol power1-et?

Tudom hogy jobb sokkal a castrol de drágább is sokkal és hetente kb 400-500 kilométert megy a motor.

2015. jún. 27. 19:45
 10/15 szerencses85 ***** válasza:
Jobb lenne, ha vennél bele 100% szintetikusat, és nézz körül, mert nem csak Repsol meg Castrol van :) Pl. Elf Moto 2 Tech olaj is teljesen szintetikus, mégis olcsón van, és még sorolhatnám a többit is, nézz körül.
2015. jún. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!