Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hozzáértők segítségét szeretné...

Hozzáértők segítségét szeretném kérni erről a VW Golfról. Korrekt? Könnyen hibásodhat? Csak szerintem olcsó?

Figyelt kérdés

[link]

Köszönöm!



2015. jún. 26. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
TSI+DSG=betegágy. Jó szórakozást a sz*pórolleren.
2015. jún. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :D Ennyi kellett... Egyébként miért nem jó kombináció? Gondolom szervízben lakna
2015. jún. 26. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyire azért nem drámai a helyzet - csak 200,000 után lakna szervízben :)


De ha ez tényleg MO-i akkor leellenőrizhető a gyanúsan alacsony futás.


Mondjuk privát véleményem, hogy ennyit nem ér ez az autó, hiába jól felszerelt.

2015. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az egy barokkos túlzás, hogy betegágy. Az1.2 tsi nem túl jó, de az 1.4 nem rossz, a DSG meg az egyik legjobb automata váltó mostanában. Kulonosen az ilyen keveset futott kocsiban nem lesz gond vele.
2015. jún. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

TSI az TSI, főleg ebben az évjáratban, sok betegséggel küzködnek, túlbonyolított konstrukció, minden szervíznek ez a véleménye róla.


A DSG meg addig jó míg nincs semmi baja, utána viszont horror bele a legapróbb alkatrész is.

2015. jún. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Konklúzió: inkább hanyagoljam? Annyira kár érte... automata, be tud parkolni, keves km... Ha tenyleg nem kamu semmi, es nem volt totalkaros, tokeletes lenne... Dehat valamiert csak eladtak... Nem lenne szethajtva, viszonlag ritkan hasznalnam varoson kivul.. (max havi 1szer) - vagy eppen ez is baj?
2015. jún. 27. 00:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha neked tetszik és szerinted megéri az árát akkor ne hanyagold, túl van vészmadárkodva ez a szervíz dolog.


Én csak azt mondtam, hogy szerintem 3 milkáért találnál jobb autót, mint egy 1.4 benzines. De így, hogy mondod főleg városba használnáld nem biztos, hogy kell neked pl. nagyobb motor.

2015. jún. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!