Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe fog kerülni egy opel...

Mennyibe fog kerülni egy opel corsa C-n egy gyűrűzés+hengerfej felújítás? Többi lent

Figyelt kérdés
Vidéki autószerelő árban kellene gondolkozni,nem szalon, az említett tipuson, egy viszonyítási árat szeretnék,hogy be tudjam saccolni! Tehát gyűrűzés,hengerfejfelújítás.
2015. jún. 10. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Az alapanyagár durván 40-50 ezer kb munkadíj 2-3 órát számolva olyan 15-20 ezer forint körül. Nagyjából 70 ezerrel számolj de nem baj ha picivel többel készülsz lelkileg.


A barátnőm Corsáján is végeztek hasonló felújítást és az 65 ezerbe került mindennel együtt. Vidéki autószerelő cég csinálta, tehát nem márkaszervizbe. De márkaszervizbe is 2-3 ezerrel drágább csak, és én a G astrámmal azt tapasztaltam hogy a márka szervizben igaz drágábban vállalták nekem a hátsó fék felújítást de olcsóbban szerezték nekem az alapanyagot hozzá, meg valami kedvezményt is kaptam, és elég kellemesen csalódtam bennük mert először főfékhengert és elő fékbetét cserére vittem egy márka független szervizbe és igaz olcsóbb volt a munkadíj de az alap anyag drágább volt amit utólag tudtam meg sajnos de elég kontár munkát végeztek mert koszos volt a fékolaj meg levegő is volt benne. ellentétben a márkaszervizben ezeket a hibákat rögtön kiszúrták plusz az első fékemen is állítottak valamit meg le is takarították nekem mert ott a bovdent cseszték el az előző szerelők. És árban így végig számolva meg pár ismerősömet kérdezve szinte ugyanannyi volt csak egyik helyen a munkadíj volt kevesebb másik helyen az alapanyag. De ugye nekem márkaszervizbe kedvezményt is tudtak adni mert az ő végüknél vettem az autómat 3 éve, illetve ez előző tulaj is sokat hordta oda szervizbe és ezek ugye megvoltak a rendszerükbe csak a személyes adatokat kellett átírni.

2015. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!