Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az ember elakarja adni az...

Ha az ember elakarja adni az érettségire kapott Bmw Z4 autóját és kiderülne a szülők számára, az olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

3 as sorozat sokkal jobb.

Az E36 nagyon jó.

Abból egy 3.0 i motorral felszerelt az igazi.

Gyors, könnyen kezelhető, olcsó alkatrészek vannak hozzá.

Ellenben a Z4 lomha( 2.0i), kicsi,nem olyan jól néz ki.

vagy érdemesebb nézni hasonló korú 5ös bmw-ket?



2015. jún. 7. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
hatalmas teljesítmény érettségire, amit egy majom is megír kettesre, z4-est kapni. taps, taps!
2015. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Emelt szintű érettségit 5-ösre?

Nagy teljesítmény!

2015. jún. 7. 14:49
 3/9 anonim ***** válasza:
60%-tól ötös;)Az ló.f.sz.Ha minden tantárgyból 95+%-os emeltet írtál volna na az lenne esetleg valami.
2015. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kérném aki válaszol, szorítkozzon az autós kérdésre,az érettségi nem lényeges része ennek.
2015. jún. 7. 14:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért nem a szüleidtől kérdezed meg? Emellett, ha leérettségeiztél már elmúltál 18 éves, így ha a neveden van az autó, azt csinálsz vele, amit akarsz.
2015. jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szülőtől függ. Ilyen szinten előadhatod nekik, hogy miért is nem megfelelő számodra az ajándékba kapott kocsi.
2015. jún. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Koaxk Ábel ***** válasza:
Én lexarom honnan van, de most komolyan egy Z4-ről egy E36-ra akarsz visszaváltani? Legalább valami normális E46-ot nézzél, pl egy Coupe-t.
2015. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%

Apuci pici fia nem mer engedélyt kérni hogy elbassza apu pénzét? Egyelek meg.


Persze vegyél E36-ot a z4 helyett. Téged is burokban tartottak eddig:)

2015. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
66%

Megint előjött a tipikus magyar mentalitás. Mindig szóljuk le a tehetősebbeket és akinek több pénze van. Inkább a kérdésre próbáljunk meg értelmes választ adni.


A kérdésre válaszolva az E36 a lakótelepi betyárok autója lett. Mo.-n sok a rossz és elhanyagolt állapotú, másrészt sokan 1.6-os benzin motorral vették meg, ami szerintem szörnyű egy sportautónál. Én mindenképp maradnék a Z4 mellett, főleg, hogy most jön a nyár, amikor egy nyitott tető aranyat ér :) Nekem Z3 volt, amit imádtam. Helyedben én megtartanám az egyedi Z4-t mint hogy lecseréljem egy olyan autóra, ami minden sarkon szembe jön.

2015. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!