Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E90 320d fullad, rángat...

Nootalking kérdése:

BMW E90 320d fullad, rángat kettesben, kanyarodáskor lassabb tempóban. Miért?

Figyelt kérdés

Lenne egy kis problémám, igazából nem tudom, hogy probléma-e de engem idegesít.

BMW E90 320d EfficientDynamics (2011) kocsiról lenne szó.

A hibajelenég, hogy kettesben alacsonyabb fordulaton, még az a gurulós nem megállós tempóban le akar fulladni. Az a fura hogy ennél a tempónál még a csöves lanosunk(benzin) is virgoncabb. Van esetleg ötlet, hogy mitől lehet? Diagnosztika nem ír semmi hibát, sőt most vásároltam és volt állapot felmérésen márkaszervizben és nem diagnosztizáltak hibát.

De most komolyan vissza kell váltanom egyesbe guruló autót? én nem ezt tanultam...


A válaszotokat előre is köszönöm és elnézést ha már ezt valaki feltette egyszer a kérdést, elkerülte a figyelmem.



2015. jún. 6. 19:52
 1/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
Biztos, hogy nem normális, az én E90-esem ilyen hibát nem produkál. Sajnos segíteni nem tudok, mert ötletem sincs mi okozza.
2015. jún. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
BMW.
2015. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez most kijelentés vagy nem fejezted be a mondatot? :)
2015. jún. 6. 21:06
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Így jár az aki, aki fapados 320-as dizelt vesz használtan, ahelyett, hogy vett volna egy új Hondát, vagy Volvo-t.


Gondolom annak ellenére, hogy 4 éves, tele van kilométerrel, na persze nem az órában, hanem a valóságban és valami már nem oké. Ilyen felszereltségben olyanok vesznek autót, akik rengeteget mennek vele.


Könnyen lehet, hogy kivan már valami alkatrész, esetleg az egész váltó. Látod a "csöves" Lanos-nak nincs ilyen baja.

2015. jún. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
többi sebességben is csinálja ezt alacsony fordulaton?
2015. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak kettesben, de mint írtam is nem feltétlen a kocsi hibája lehet, lehet velem van a gond.
2015. jún. 7. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!