Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkunlatortol indulhat nehezen...

Akkunlatortol indulhat nehezen a robogó?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy yamaha mint robogot nagyon jol indult akar hajnalban is mikor mentem vele munkaba. Vettem bele egy zselés akkut beleraktam es azota ha fel napot áll csak fel ora rugdosas utan indul el. Újak bent a biztosítékok is. Miota ez a gond van csereltem gyertyát légszűrő szivacsot, de nem lett jobb.

#akkumulátor #robogó motor indul
2015. jún. 5. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:

a hibakeresés alapja, hogy mi, mikortól, miért..


nos akkucsere volt, vegyél egy savast, és nézd meg a töltőfeszültséget is. Vétek máshoz nyúlni, nem szabad szerelni ilyenkor. csak elrontasz mást is.....


még egy próba..nem tudom hány voltos az aksi, de egy külső savas akksival bikázd meg..de úgy, hogy a zselést lekötöd. ha pöccre indul, akkor a zselés vagy kuka, vagy vissza az eladónak...ha tizenkét voltos, akkor állj egy autó mellé, és arról..

2015. jún. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az aksit teljesen újan vettem aksi boltban és ott helyben meg lett mérve a töltése és mondták, hogy egyből használható nem kell semmit se szórakozni vele.
2015. jún. 5. 15:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mikor megvettem és jól indult még nem volt benne aksi
2015. jún. 5. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Hiába jó az új akksi.

Nem az számít, hanem az, hogy mekkora az indítóáramja az akkunak.

2015. jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még nem raktam bele az aksit addig jól indult. akkor addig honnan kapott indító áramot?
2015. jún. 9. 12:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!