Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jobbkormányos autók váltójáb...

A jobbkormányos autók váltójában az 1-es balra előre vagy magamfelé jobbra előre van?

Figyelt kérdés
Magyarul a váltó sebességfokozatai is fordítva vannak vagy az ugyanúgy

2015. jún. 5. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a kormány és a műszerfal van jobb oldalon, gyakorlatilag minden más változatlan.
2015. jún. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rá van rajzolva cuki pici számokkala váltóra melyik állás melyik fokozat.
2015. jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
költséges és felesleges lenne másfajta váltót tervezni és főleg legyártatni.
2015. jún. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 SándorÚr ***** válasza:
a váltó kiosztása pontosan ugyan az mint a balkormányosé, ahogy előttem is írták, nem tesznek bele másik váltót. De 5perc után után meglehet szokni ha elég okos vagy.
2015. jún. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy vannak, és szerintem borzalmas. Meg lehet szokni, nem arról van szó, de én örülök, hogy nálunk nem az a nyomorult baloldali közlekedés van. Undorító :D
2015. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy van mint a bal kormányosban.
2015. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jól mondja az első néhány válasz, tök logikátlan és felesleges újat tervezni, épp ezért van ott is nemcsak ugyanolyan váltó, de kuplung-fék-gáz (balról jobbra) pedálsorrend is... minden alkatrész ugyanaz, egyszerűen csak átpakolva van a kormány balról jobbra és kész :)
2017. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!