Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek belefér a fiat...

Szerintetek belefér a fiat punto mk1 be a golf 3 1.9 tdi motorja?

Figyelt kérdés
2015. jún. 4. 12:14
 1/8 anonim válasza:
nem.
2015. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 SimkoL válasza:
Szoftveresen vagy hardveresen ? :)
2015. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elég szűkösen. Vegyél inkább egy Golf-ot.

Ráadásul a két kocsit összehozni működőképesre sem lenne egyszerű. A papírozásról nem is beszélve

2015. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a kpm vizsga a durva része meg a motor ára..hát nekem vagy a golf 3 tdi jöhet szóba vagy a fiat punto mk1 td je..annyi hogy a puntoé 1.7 és csak 60 le.mert most 1.1 benzin a menk és majd lesz üzemanyagrendszer csere ha lesz diesel motorom :)
2015. jún. 4. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha egy 20 éves 90 lóerős motor bontottan neked drága akkor felejts el minden okosítást, mert ami mellé kell még az többe lesz.

Add el a Punto-t szívjon vele más, és vegyél egy dízel Golf-ot

2015. jún. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem tetszik a punto nincs vele bajom.tuningolni szeretném és olyan puntot szeretnék csinálni ami nem sok embernek van.eddig csak td puntot láttam de tdi t még nem.am az audi tt motorja kicsi és 170 ló az talán belefér annyi h kicsit drágább mint a golfé
2015. jún. 16. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
esetleg a JTD motorokban nem gondolkodtál, azért azokat mégiscsak Fiat-okhoz építették, szóval nagyobb az esély arra hogy könnyebb belevarázsolni. Semmi bajom nincs a TDI-vel, haveromnak VW TDI-je van, nekem Fiat-om, mindkettőnké 1.9-es, viszont a JTD erősebb, legalábbis autópályán lemaradt amikor odaléptünk neki, pedig a Stilo nehezebb súlyra.
2015. júl. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem.ha turbos akk jó a jtd.az hány lovas?
2015. júl. 10. 23:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!