Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ér a doblemezbe a kerék?

Énnn95 kérdése:

Miért ér a doblemezbe a kerék?

Figyelt kérdés
Teljesen fel lett újítva a futómű. Eddig is meg volt a sárvédő szélesités ültetve 4cm. nyomtáv szélesités. Kapott még plusz 1cm. nyomtávot. Futóművest nem látott még. A problémám az lenne hogy ha jobbra kitekerem a kormányt semmi ha balra akkor a kerék Az ér a doblemezbe.
2015. jún. 4. 06:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát eleve gondolom ész nélkül lett ültetve, nyomtávszélesítve. Felni ET-szám gondolom nagyon eltér.

Ha meg csak egy oldalra csinálja, akkor a futómű nagyon szar. Eleve futóműveshez kellett volna menni először a felújítás után. Vagy ami rosszabb, hogy törve volt és úgy tákolták csak össze, ezért ferdén áll alatta minden

2015. jún. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Törve nem volt... Tegnap lett kész egy métert nem mentem még vele ezt álló helyzetbe észleltem. Bevalom kicsit tényleg lejjebb került mint terveztem de nem vészes. Ha futómű be lesz állítva elképzelhető hogy nem fog bele érni?
2015. jún. 4. 07:06
 3/6 szántóvető ***** válasza:
mindkét kerék beleér a dobba?vagy csak az egyik?a futóműállításnak nincs köze hozzá.ugyanolyan széles gumikat tettél rá mint a felújítás előtt?
2015. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Újkora óta nálad van a kocsi?

Ha nem akkor nem vennék rá mérget, hogy nem volt törve.

A féloldalassággal van a gond. Ha mindkét oldalon egyformán ér bele, akkor csak nem lenne jó a felni/gumi/pogácsa/ültetés méret és méret/mértékválasztás.

Így viszont máshol keresendő a dolog. Vidd el egy jobb futóműveshez és kiderül, lehet hogy a másik oldalon is 1 mm-en múlik, hogy beleér-e.

2015. jún. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Gumik felni ültetés minden maradt a régi csak plusz egy centi nyomtávot kapott. A kormány össze kötök meg minden cserét lett kompletten és én azért gondoltam a futómű beállitatlanságra mert minden úgy áll össze vissza ahogy beraktam az egyik kerék "így" a másik "úgy" áll.

Remélem nem nagy a baj...

2015. jún. 4. 09:01
 6/6 anonim ***** válasza:

de, nagy a baj..

ilyent nem lenne szabad barkácsolni.a futóművest előtte be kell nyugtatózni..

2015. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!