Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Augusztus 31-én lesz egy éves...

Augusztus 31-én lesz egy éves a kötelezőbiztosításom. Mikor mondhatom fel?

Figyelt kérdés
Illetve 3 havi részletekben fizetem, mert egy fél autó ára. Miért kaptam 15 hónapra csekket?
2015. jún. 2. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Augusztus 1-én kell legkésőbb megkapnia a biztosítónak a felmondó levelet, mert 30 nappal az évforduló előtt lehet felmondani.


Hogyhogy 3 hónapra? Még tavaly küldtek 5 db csekket, vagy mostanában kettőt?

2015. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
legalább 30 nappal korábban írásban,ajánlott levélben.jövő héten add fel a levelet.a plusz csekkekkel ne törődj,nyilván szeretnék ha szorgalmasan fizetnél tovább :)
2015. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, rögtön 5 darab csekket kaptam. Lényegében most kalkulátoroztam, de 55 ezernél lejjebb sehogy sem akar menni, az meg a KÖBE-nél van, fióktelepük meg pont nincs a közelben. Mondjuk még így is sokkal jobb lesz, jóval olcsóbb. Megpróbálok átállni csoportos beszedésre is.
2015. jún. 2. 21:14
 4/4 szántóvető ***** válasza:
55e?valami izomautód van?(elnéztem a dátumot,aug 1.-et láttam.szóval van még időd bőven.)ez a csoportos megbízás dolog nem kerül pénzbe a banknál?nehéz elhinni hogy csinálnak ingyen bármit is.
2015. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!