Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 ára mennyibe fáj?

Simson S51 ára mennyibe fáj?

Figyelt kérdés

Kezdő motoros vagyok, simson s51-ben gondolkozom, szerintetek ez jó választás lenne? (180 centi magas).

Kb. mennyit fektessek a motorba, mennyiert vegyem meg? Arra gondoltam hogy egy olcsó de egész jó állapotú motor veszek és felújítom..?

Válaszokat előre is köszönöm ;)

Kezdőként nagy nnehézséget jelentene?


2015. jún. 2. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
50 körül kapsz használhatót. hasznaltauto.hu-n keresgélj
2015. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!! :)
2015. jún. 2. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
egy egész jó állapotú motort minek felújítani?
2015. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

khhm. 50-ért szart kapsz, amivel szopsz, amíg el nem adod. 100 ezerért árulnak olyanokat, aminek például nincs alapjárata stb.. 200-ért kapsz olyat, ami motorikusan rendben van, de mivel régi, és ugye a motor jó állapotú--->nem használták, tehát van benne pár dolog amit meg kell csinálni.


az utolsó kérdésedet nem értem, motorozni nem nehéz vele, csak váltani kell megtanulni. szerelni pedig egyedül nem lehetetlen, de jó, ha van melletted olyan, akinek van tapasztalata.

2015. jún. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!