Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 16 éves lány vagyok és szeretn...

16 éves lány vagyok és szeretnék egy Kawasaki motort. Szerintetek milyet vegyek? 167 cm vagyok.

Figyelt kérdés

2015. máj. 30. 18:14
1 2
 1/11 petizacc ***** válasza:
82%

Mi találjuk ki, hogy milyen jogosítványod van?

Mi találjuk ki, hogy hol és mire akarod használni?

2015. máj. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amelyik tetszik.
2015. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napja hozták ki a szalonból az ER-6n-emet. Nekem baromira tetszik, de hogy neked milyen jogsid van és milyen célra használnád, az már jó kérdés:D
2015. máj. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván arra vagy kíváncsi kérdező hgoy laikusként milyen motort, vagy motrot vegyél. Mindegy, nyelvtanilag ugyanazt mondjuk. Mivel még 16 vagy nincs még B kategóriás jogsid, max csak kismotorra, így azt gondolom 50 ccmes robogót vagy motort szeretnél.



Azt tudom javasolni hogy nézz szét használtautó.hun, motoros oldalakon. Vehetsz sima kávédaráló robogót, automata váltóval, csak a gázt kell nyomnod és menni vele, ha csak erre vágysz akkor ez neked való. Ha többet szeretnél és a későbbiekben nagyobb motorra akarsz váltani javaslok kezdésnek egy Simsont, ebben az a jó hogy manuális váltós, ugyanolyan mint a nagyobb motorokon lévő váltó. Megtanulhatsz vele váltani és így lesz egy alapod, ha nagyobb motorod lesz már nem kell szenvedned a váltóval.


Remélem tudtam segíteni.


Sok sikert! :)

2015. máj. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Márpedig tényleg nem tudjuk, hogy mire akarja használni... Jogsi nem kell ahhoz, hogy motorja legyen az embernek, nekem is jóval előbb volt motorom, mint jogsim, ez teljesen legális. Azon tanultam vezetni, szerencsére a páromnak volt jogsija s ő fuvarozgatott.

S tényleg több infó kellene, hisz mit tudjuk mi, hogy mik az igényei?

2015. máj. 31. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondtam, lehet kismotorra jogsija, nem kell B kategória.
2015. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tud valaki olyan Kawasakit amit moped jogsival lehet vezetni?
2015. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
KSR 50
2015. máj. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Oké. Mennyi van ebből az országban és valóban meg is felenek a moped kategória követelményeinek? Merthogy az 50 köbcenti az egy dolog.
2015. máj. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tomcatters ***** válasza:
Kawasaki ninja 1300 XDD csak vicc ,azért az durva lenne :)
2015. jún. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!