Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mért hordják le ennyire a...

Mért hordják le ennyire a 2-es golfokat?

Figyelt kérdés
mindenki rozsdakupac meg hogy sz.rok ezt mire fel írják :D főleg 1.6td-be attól mert régi már rozsdakupac meg sz.r :D? nem értem az embereket valaki felvilágosítana ?? hogy miért tudják erre az autóra ezt mondani mi az indok annyira kíváncsi lennék mert itt gyakorin csak ezt látom de a népítélet mást mond ??!
2015. máj. 30. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem attól kérdezed, aki ezt mondja rá?


ÉN honnan a rákból tudjam, pistikének mi baja a kettesgolffal?

2015. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem általában azok az emberek szidják, akik hittek, a (legtöbbször 7-8 évvel ezelőtt írt ) népítéletnek, és patent autót akartak venni nagyon olcsón.Jó konstrukció (volt) a kettes, de nagyon öreg, és általában az autók vagy nagyon le vannak lakva, vagy egy gondos tulaj már felújította őket.Sajnos több a lelakott, aminek kivan az egész kasztnija, futóműve, szarok rajta a gumik, fékek.Attól, hogy az ős-TD, vagy akármelyik régi benzines még ketyeg bennük, attól a nagy részük tényleg rozsdakupac, és én is egyre inkább megnézek egy szép állapotban lévőt a forgalomban, pedig 4-5 éve le se sz.rtam.Ha esetleg ilyen autót szeretnél venni, azért kérdezed ezt, akkor azt tudom javasolni, hogy nagyon nézz szét, és a futott km-től sokkal fontosabb, hogy a futómű, és kb. az egész autó egyben legyen, mivel amíg bontott blokkot olcsón kapsz hozzá, illetve a felújítás sem túl költséges, adddig ha belenyúlsz egy olyan darabba, amin hamarosan cserélni kellesz a 4 gumit, kerékcsapágy(ak)at, fékbetéteket+dobokat felszabályoztatni, felnit venni, vagy centíroztatni, stb. az sokkal többe kerül majd+ életveszélyes.
2015. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dirtboy ***** válasza:

A válasz nagyon egyszerű,azért mert népszerű autó lett és sokan tuningolják is.

Minden népszerű autóra jut egy tábor akik szidják.


Én meg olasz autóval járok /fiat/,nem tuningolom csak az állapotát igyekszem megőrizni sőt javítani, aztán le se sz arom ki mit gondol róla,én elégedett vagyok vele ez a lényeg.

2015. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem nézek nekem már van 3 hete vásároltam és nem értem miért fikázzák annyira jó kis autó volt ezen kívül 2 autom egy polo meg egy audi a3 a3-at cseréltem le erre mert elegem volt a horibilis árakból amit elkértek a szervízelésnél hát mint ne mondjak sokkal de sokkal jobban szeretem a golfot mint a polot vagy az audit :) és igen én is így fogom fel hogy megvagyok elégedve és tojok másra mit mond amit imádok még ha 1-es vagy 2-es golf jön előttem azért kitűnik a sorból az autó mert köszönünk egymásnak és a feelingje is jó az autónak csak ezeket a lehordásokat nem értettem de köszönöm a válaszokat akik meg lehordják bek.phatják :D
2015. máj. 30. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Vezettem 2-es golfot, igaz nem a legjobb állapotú volt de nekem nem tetszett és még munkásautónak se tudnám elképzelni magamnak. Eleve fura volt h nincs szervó és elég hangos is volt a motorja. Benzines volt és a tulaj szerint a 8 litert megkajálja.

Az én benzines cliom hosszabb távokon 5 literes fogyasztásnál megáll, csendes, kényelmes, jól felszerelt és nem rozsdásodik. Igaz hogy kétszer annyiba került mint egy jó állapotú golf II de sokkal jobban megéri.

2015. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk eddig nekem ez nem tűnt fel, inkább azokat szidják akik azért vesznek 2-es Golfot, hogy a sufniban fillérekből tuningolják, aztán csak egy füstgépet kapnak végül. Ha valaki normálisan használja, az égvilágon semmi gond nincs vele, bár ezért a szidás alapvetően nem is az autónak jár, hanem az embereknek akik ezt csinálják.
2015. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!